7 ақпан күні театр ұжымы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Қ.Жүнісовтің «Ғашықтар хикаясы» және Б.Әлімжановтің «Ойнайықшы бір, Ойлайықшы бір...» спектакльдерін Қазақ гуманитарлық заң және техникалық колледж студенттеріне ұсынып қайтты. Оқу орынның студенттері мен оқытушылары да спектакльді жақсы қабылдап, өздерінің алғыстарын білдірді. Оқу орнының тәрбиес ісі жөніндегі орынбасары Әлайдар Сейтжанов сөз сөйлеп, сан түрлі өнердің ішінде театр өнері, театр мәдениетінің орны бір төбе екендігін айтты. Арнайы ықылас гүлін және колледж студенттерінің өздері салған суретті сыйға тартып, алғыс білдірді.